WoW: Xfighters

Żyjemy po to by zginąć - w imię honoru.

#1 2009-07-17 21:29:34

Neg

--Moderator--

10348278
Skąd: Zambrów
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 14
Punktów :   
Wiek: 14
Rasa w WoW: Dreanei
Klasa w WoW: Hunter
Ulubiona kraina w WoW: Northrend - Icecrown
Profesje: Leatherworking & Skinning
WWW

Poradnik "Jaką wybrać klasę" :D

Klasy
Wielu z was napewno zastanawia się jaką klase wybrać żeby odpowiadała waszemu stylowi gry, nie była nudna, żeby granie dawało radość.

http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/wojownik.gifWojownik (Warrior): wojownicy to najbardziej przywykła do walki w bliskim starciu klasa. Może używać wszystkich broni i zbroi więc stanowi śmiertelne zagrożenie. Dzięki wielkiej ilości HP może wytrzymać dużo uderzeń i jest idealny do roli "tanka" (czyli takiego kogoś kto przyjmuje wszystkie uderzenia na siebie). Niestety nie ma umiejętności leczniczej, więc leczyć się musi bandażami.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/lotrzyk.gifŁotr (Rogue): łotrzy żyją w cieniu i atakują z  zaskoczenia. Mogą stosować trucizny i z wielką precyzją strzelają z broni dystansowych. Używają także dwóch broni i zachodząc kogoś z tyłu powodują śmiertelne obrażenia. Lecz taka specjalizacje muszą opłacić pewnym kosztem i mogą nosić tylko lekką zbroję i ubrania.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/warlock.gifCzarnoksiężnik (Warlock): za pomocą mrocznych mocy czarnoksiężnicy stanowią wielką potęge. Mogą przyzywać różne potwory aby im służyły i ochraniały ich. Na wyższych poziomach mogą przyzwać wierzchowca. Tworzą oni kamienie dodające im życia i posiadają umiejętności jego wysysania. Niestety część ich czarów wymaga "soul shard" co zajmuje miejsce w ekwipunku. Mogą nosić tylko ubrania.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/szaman.gifSzaman (Shaman): przyzywając moce natury szamani są jedną z najbardziej uniwersalnych klas. Są w miarę dobrymi wojownikami i magami. Tworzą totemy mające różne funkcje i mogą zamienić się w wilka aby szybciej się poruszać. Mogą także leczyć i teleportować do domów. Dodatkową zaletą ich jest także możliwość używania wszystkich zbroi oprócz płytowych.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/kaplan.gifKapłan (Priest): kapłani za pomocą swoich bóstw stanowią potężnych przeciwników. Najlepiej ze wszystkich klas leczą i mogą zauraczać humanoidalnych wrogów. Mają potężna czary wspierające. Niestety noszą tylko ubrania i w razie krytycznych sytuacji padają straszliwie szybko.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/paladyn.gifPaladyn (Paladin): paladyni są rycerzami potężnych klasztorów walczących w imię Światłości. Noszą najcięższe zbroje i mogą leczyć Świętym Blaskiem. Mogą przyzywać wierzchowca i świetnie walczą. Niestety nie są tak dobrzy w walce jak wojownicy i mogą używać mniej broni niż oni.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/mag.gifMag (Mage): władający potęgą żywiołów magowie to śmiertelne niebezpieczeństwo. Mogą się teleportować i przyzywać jedzenie i picie. Mają sporo czarów o dużym promieniu działania dzięki którym mogą zabijać przeciwników grupowo. Mogą nosić tylko ubrania i praktycznie są skazani na klęskę w starciu z odpornymi na magie przeciwnikami.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/lowca.gifŁowca (Hunter): świetnie wyszkoleni Łowcy mogą z łatwością szyć z łuku i innych broni dystansowych. Mogą także przejmować kontrolę nad bestiami i mają dużo umiejętności do ich zwalczania. Nie mogą nosić zbroi płytowych.


http://www.strefarpg.pl/gfx/wow/classes/druid.gifDruid (Druid): dzięki mocą natury druidzi są podobni do szamanów. Mogą zamieniać się w różne bestie, rzucać najpotężniejsze umiejętności wzmacniające i leczyć. Po zamianie jednak nie mogą rzucać czarów i mogą nosić tylko lekkie zbroje i ubrania.


Poradnik nie jest mój xD
Oto źródło http://www.strefarpg.pl/World-of-Warcra … a1141.html

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie do którejś klasy proszę pisać.

Offline

 

#2 2009-08-08 19:40:36

Urnir

--Hobbit--

10672959
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 19
Punktów :   
Wiek: 14 lat
Rasa w WoW: Human
Klasa w WoW: Paladin i Death Knight
Ulubiona kraina w WoW: SW
Profesje: Blacksmit./min. i Herb./Insc.
WWW

Re: Poradnik "Jaką wybrać klasę" :D

Death Knight - Przerażający rycerz śmierci, stanowiący pierwszą klasę heroiczną w World of Warcraft, nie jest zwykłym poszukiwaczem przygód, który chce pokazać swą wartość w Azeroth. Już nie jako służący Króla Lisza, rozpoczyna swój sojusz z Hordą lub Przymierzem jako doświadczony, ciężko uzbrojony i opancerzony wojownik, zawsze mający w pogotowiu śmiercionośną i zakazaną magię, której nauczył się podczas niewoli Króla Lisza.

To też nie moje http://wow-space.info/wotlk/death-knight

Ostatnio edytowany przez Urnir (2009-08-08 19:41:38)

Offline

 

#3 2009-09-03 18:56:44

Urnir

--Hobbit--

10672959
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 19
Punktów :   
Wiek: 14 lat
Rasa w WoW: Human
Klasa w WoW: Paladin i Death Knight
Ulubiona kraina w WoW: SW
Profesje: Blacksmit./min. i Herb./Insc.
WWW

Re: Poradnik "Jaką wybrać klasę" :D

http://wow.battlenet.pl/120/

bardzo przydatny poradnik dla priestów.

Ostatnio edytowany przez Urnir (2009-09-03 18:57:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kontury choinki do wydruku list pozegnalny dla meza nawiedzone domy prawdziwe historie angielskie piesni pirackie golf 4 skrzynka przekaźników